Copa do Brasil Livescore & Live Stream


Thursday, October 24, 2019- --:--:-- ()



Matches are being loaded. Please wait.

Th 19/09
SC Internacional
Internacional
6
CA Tubarão
Atlético Tubarão
9
First Leg
CA Tubarão
Atlético Tubarão
9
SC Internacional
Internacional
6
Th 05/09
CA Tubarão
Atlético Tubarão
9
Grêmio FB Porto Alegrense
Grêmio
7  
First Leg
Grêmio FB Porto Alegrense
Grêmio
7
CA Tubarão
Atlético Tubarão
9
Th 05/09
SC Internacional
Internacional
6
Cruzeiro MG
Cruzeiro/MG
17
First Leg
Cruzeiro MG
Cruzeiro/MG
17
SC Internacional
Internacional
6
Th 18/07
Bahia BA
Bahia/BA
 8
Grêmio FB Porto Alegrense
Grêmio
7
First Leg
Grêmio FB Porto Alegrense
Grêmio
7
Bahia BA
Bahia/BA
8
Th 18/07
Atlético Mineiro/MG
Atletico MG
 12
Cruzeiro MG
Cruzeiro/MG
17  
First Leg
Cruzeiro MG
Cruzeiro/MG
17
Atlético Mineiro/MG
Atletico MG
12
Th 18/07
CR Flamengo
Flamengo
1
CA Tubarão
Atlético Tubarão
9
First Leg
CA Tubarão
Atlético Tubarão
9
CR Flamengo
Flamengo
1
Th 18/07
SC Internacional
Internacional
 6
Palmeiras SP
Palmeiras/SP
2
First Leg
Palmeiras SP
Palmeiras/SP
2
SC Internacional
Internacional
6
Th 30/05
Paysandu PA
Paysandu/PA
 
SC Internacional
Internacional
First Leg
SC Internacional
Internacional
Paysandu PA
Paysandu/PA
Th 30/05
Grêmio FB Porto Alegrense
Grêmio
Juventude/RS
Juventude RS
First Leg
Juventude/RS
Juventude RS
: 0
Grêmio FB Porto Alegrense
Grêmio
Th 30/05
Bahia BA
Bahia/BA
8
Sao Paulo SP
São Paulo/SP
4  
First Leg
Sao Paulo SP
São Paulo/SP
4
Bahia BA
Bahia/BA
8
Fr 31/05
Palmeiras SP
Palmeiras/SP
Sampaio Correa/MA
Sampaio Correa
First Leg
Sampaio Correa/MA
Sampaio Correa
Palmeiras SP
Palmeiras/SP
We 05/06
CR Flamengo
Flamengo
1
Corinthians SP
Corinthians/SP
5
First Leg
Corinthians SP
Corinthians/SP
5
CR Flamengo
Flamengo
1
Th 06/06
Cruzeiro MG
Cruzeiro/MG
17
Fluminense FC
Fluminense
16
First Leg
Fluminense FC
Fluminense
16
Cruzeiro MG
Cruzeiro/MG
17
Th 06/06
CA Tubarão
Atlético Tubarão
9
Fortaleza EC
Fortaleza EC
14  
First Leg
Fortaleza EC
Fortaleza EC
14
: 0
CA Tubarão
Atlético Tubarão
9
Fr 07/06
Santos FC/SP
Santos SP
3
Atlético Mineiro/MG
Atletico MG
12
First Leg
Atlético Mineiro/MG
Atletico MG
12
: 0
Santos FC/SP
Santos SP
3
Th 25/04
CR Vasco da Gama
Vasco da Gama
11
Santos FC/SP
Santos SP
3
First Leg
Santos FC/SP
Santos SP
3
CR Vasco da Gama
Vasco da Gama
11
Th 25/04
Corinthians SP
Corinthians/SP
5
Chapecoense/SC
Chapecoense
19
First Leg
Chapecoense/SC
Chapecoense
19
Corinthians SP
Corinthians/SP
5
Fr 26/04
Londrina/PR
Londrina PR
14
Bahia BA
Bahia/BA
8
First Leg
Bahia BA
Bahia/BA
8
Londrina/PR
Londrina PR
14  
Fr 26/04
Santa Cruz PE
Santa Cruz/PE
Fluminense FC
Fluminense
First Leg
Fluminense FC
Fluminense
Santa Cruz PE
Santa Cruz/PE
We 08/05
Vila Nova GO
Vila Nova/GO
Juventude/RS
Juventude RS
First Leg
Juventude/RS
Juventude RS
: 0
Vila Nova GO
Vila Nova/GO
Th 04/04
Londrina/PR
Londrina PR
Botafogo/PB
Botafogo PB
First Leg
Botafogo/PB
Botafogo PB
Londrina/PR
Londrina PR
 
Th 04/04
Corinthians SP
Corinthians/SP
 5
Ceará SC/CE
Ceara CE
15
First Leg
Ceará SC/CE
Ceara CE
15
Corinthians SP
Corinthians/SP
5
We 10/04
Bahia BA
Bahia/BA
 8
CR Brasil
CRB
8  
First Leg
CR Brasil
CRB
8
Bahia BA
Bahia/BA
8
Th 11/04
Criciuma SC
Criciúma/SC
19
Chapecoense/SC
Chapecoense
19
First Leg
Chapecoense/SC
Chapecoense
19
Criciuma SC
Criciúma/SC
19
Th 11/04
Fluminense FC
Fluminense
Luverdense EC
Luverdense
First Leg
Luverdense EC
Luverdense
: 0
Fluminense FC
Fluminense
Th 11/04
Avai FC/SC
Avai
20
CR Vasco da Gama
Vasco da Gama
11
First Leg
CR Vasco da Gama
Vasco da Gama
11
Avai FC/SC
Avai
20
Th 11/04
Santa Cruz PE
Santa Cruz/PE
ABC FC
ABC
First Leg
ABC FC
ABC
Santa Cruz PE
Santa Cruz/PE
Fr 12/04
Juventude/RS
Juventude RS
Botafogo FR
Botafogo
 
First Leg
Botafogo FR
Botafogo
 
Juventude/RS
Juventude RS
 
Fr 12/04
Santos FC/SP
Santos SP
 3
Atletico GO
Atlético/GO
3
First Leg
Atletico GO
Atlético/GO
3
Santos FC/SP
Santos SP
3  
We 17/04
Vila Nova GO
Vila Nova/GO
Bragantino/PA
Bragantino/PA
Sa 20/04
Bragantino/PA
Bragantino/PA
 
Vila Nova GO
Vila Nova/GO
Tu 19/02
Londrina/PR
Londrina PR
14
Paraná Clube
Paraná
7
We 20/02
Luverdense EC
Luverdense
Figueirense SC
Figueirense/SC
Th 21/02
Corinthians SP
Corinthians/SP
Avenida/RS
Avenida RS
Th 21/02
Santa Cruz PE
Santa Cruz/PE
Nautico PE
Nautico/PE
Th 21/02
Serra/ES
Serra/ES
CR Vasco da Gama
Vasco da Gama
Th 21/02
Criciuma SC
Criciúma/SC
 19
Oeste SP
Oeste/SP
15
Fr 22/02
Goias GO
Goiás/GO
10
CR Brasil
CRB
8
We 27/02
Atlético/CE
Atlético/CE
Atletico GO
Atlético/GO
We 27/02
Foz do Iguaçu/PR
Foz do Iguacu
Ceará SC/CE
Ceara CE
Th 28/02
URT/MG
URT MG
Vila Nova GO
Vila Nova/GO
Th 28/02
Botafogo FR
Botafogo
13
Cuiaba MT
Cuiabá/MT
11
Th 28/02
Tombense FC/MG
Tombense MG
Botafogo/PB
Botafogo PB
Fr 01/03
Juventude/RS
Juventude RS
América Mineiro/MG
America MG
We 06/03
Santa Cruz de Natal/RN
Santa Cruz de Natal/RN
Bahia BA
Bahia/BA
Th 07/03
Fluminense FC
Fluminense
Ypiranga/RS
Ypiranga RS
Th 07/03
Mixto EC
Mixto
Chapecoense/SC
Chapecoense
Th 07/03
Avai FC/SC
Avai
20
Brasil Pelotas/RS
GE Brasil RS
12  
Fr 08/03
ABC FC
ABC
Moto Clube/MA
Moto Clube MA
Fr 08/03
Santos FC/SP
Santos SP
América FC de Pernambuco
América PE
 
Th 11/04
Bragantino/PA
Bragantino/PA
Aparecidense/GO
Aparecidense
 
We 13/02
Brusque FC/SC
Brusque FC/SC
Atletico GO
Atlético/GO
We 13/02
Galvez EC/AC
Galvez EC/AC
ABC FC
ABC
We 13/02
Avenida/RS
Avenida RS
Guarani SP
Guarani/SP
We 13/02
Sergipe/SE
Sergipe/SE
Goias GO
Goiás/GO
We 13/02
Serra/ES
Serra/ES
Remo/PA
Remo PA
 
We 13/02
Real Desportivo/RO
Real Desportivo/RO
Avai FC/SC
Avai
We 13/02
Boavista/RJ
Boavista RJ
Figueirense SC
Figueirense/SC
Th 14/02
São Raimundo/RR
São Raimundo/RR
: 0
América Mineiro/MG
America MG
Th 14/02
Campinense Clube
Campinense
Botafogo FR
Botafogo
Th 14/02
Ypiranga Clube/AP
Ypiranga Clube/AP
Cuiaba MT
Cuiabá/MT
Th 14/02
Tombense FC/MG
Tombense MG
Sport Club do Recife
Sport Recife
Th 14/02
Operario/MS
Operario/MS
 
Botafogo/PB
Botafogo PB
Th 14/02
Moto Clube/MA
Moto Clube MA
Vitoria BA
Vitória/BA
Th 14/02
Manaus FC/AM
Manaus FC/AM
Villa Nova/MG
Villa Nova MG
 
Th 14/02
Rio Branco/AC
Rio Branco AC
Bahia BA
Bahia/BA
Th 14/02
Tubarão/TO
Tubarão/TO
: 0
Brasil Pelotas/RS
GE Brasil RS
Fr 15/02
URT/MG
URT MG
Coritiba FBC
Coritiba
Fr 15/02
Sinop/MT
Sinop/MT
Santa Cruz PE
Santa Cruz/PE
 
Fr 15/02
Fast Clube/AM
Fast Clube/AM
 
Oeste SP
Oeste/SP
Th 04/04
Aparecidense/GO
Aparecidense
Ponte Preta SP
Ponte Preta/SP

Last Cup Winners


Welcome to the fastest soccer livescore service online. All scores are being updated automatically every few seconds.

Choose your favorite team by clicking on the star next to the team name.