Copa Sudamericana Livescore & Live Stream


Saturday, November 17, 2018- --:--:-- ()



Matches are being loaded. Please wait.

Th 08/11
CA Tubarão
Atlético Tubarão
8
Fluminense FC
Fluminense
10
Fr 09/11
Club Santa Fe
Santa Fe
 10
Junior Barranquilla
Junior
6
We 31/10
Deportivo Cali
Deportivo Cali
9
Club Santa Fe
Santa Fe
10
First Leg
Club Santa Fe
Santa Fe
10
Deportivo Cali
Deportivo Cali
9
We 31/10
Club Nacional de Football
Nacional
 2
Fluminense FC
Fluminense
10
First Leg
Fluminense FC
Fluminense
10
Club Nacional de Football
Nacional
2
Th 01/11
CA Tubarão
Atlético Tubarão
8
Bahia BA
Bahia/BA
12
First Leg
Bahia BA
Bahia/BA
12
CA Tubarão
Atlético Tubarão
8
Fr 02/11
Defensa y Justicia
Defensa y J.
3
Junior Barranquilla
Junior
6
First Leg
Junior Barranquilla
Junior
6
Defensa y Justicia
Defensa y J.
3
Th 20/09
Deportivo Cali
Deportivo Cali
 9
LDU Quito
LDU Quito
4
First Leg
LDU Quito
LDU Quito
4
Deportivo Cali
Deportivo Cali
9
We 26/09
Club Nacional de Football
Nacional
2
San Lorenzo
San Lorenzo
20  
First Leg
San Lorenzo
San Lorenzo
20
Club Nacional de Football
Nacional
2
Fr 28/09
CA Banfield
Banfield
13
Defensa y Justicia
Defensa y J.
3
First Leg
Defensa y Justicia
Defensa y J.
3
: 0
CA Banfield
Banfield
13
We 03/10
Millonarios
Millonarios
11
Club Santa Fe
Santa Fe
10
First Leg
Club Santa Fe
Santa Fe
10
: 0
Millonarios
Millonarios
11  
Th 04/10
CA Tubarão
Atlético Tubarão
Caracas FC
Caracas FC
First Leg
Caracas FC
Caracas FC
CA Tubarão
Atlético Tubarão
Th 04/10
Botafogo FR
Botafogo
15
Bahia BA
Bahia/BA
12
First Leg
Bahia BA
Bahia/BA
 12
Botafogo FR
Botafogo
15
Fr 05/10
Fluminense FC
Fluminense
10
Deportivo Cuenca
Cuenca
9
First Leg
Deportivo Cuenca
Cuenca
9
Fluminense FC
Fluminense
10
Fr 05/10
Colon Santa Fe
Colon Santa Fe
 14
Junior Barranquilla
Junior
6  
First Leg
Junior Barranquilla
Junior
6
Colon Santa Fe
Colon Santa Fe
14
We 25/07
Sport Huancayo
Sport Huancayo
Caracas FC
Caracas FC
First Leg
Caracas FC
Caracas FC
Sport Huancayo
Sport Huancayo
We 25/07
Junior Barranquilla
Junior
6
CA Lanús
Lanus
24
First Leg
CA Lanús
Lanus
24
Junior Barranquilla
Junior
6
We 01/08
El Nacional Quito
El Nacional
11
Defensa y Justicia
Defensa y J.
3
First Leg
Defensa y Justicia
Defensa y J.
3
El Nacional Quito
El Nacional
11
We 01/08
Club Jorge Wilstermann
Wilstermann
6
Deportivo Cuenca
Cuenca
9
First Leg
Deportivo Cuenca
Cuenca
9
Club Jorge Wilstermann
Wilstermann
6
We 01/08
Club Santa Fe
Santa Fe
 10
Rampla Juniors
Rampla Juniors
6  
First Leg
Rampla Juniors
Rampla Juniors
6
: 0
Club Santa Fe
Santa Fe
10
Th 02/08
CA Banfield
Banfield
13
Boston River
Boston River
14
First Leg
Boston River
Boston River
14
CA Banfield
Banfield
13
Fr 03/08
Bolivar
Bolívar
 2
Deportivo Cali
Deportivo Cali
9
First Leg
Deportivo Cali
Deportivo Cali
9
Bolivar
Bolívar
2
We 08/08
Penarol URU
CA Peñarol
1
CA Tubarão
Atlético Tubarão
8
First Leg
CA Tubarão
Atlético Tubarão
 8
Penarol URU
CA Peñarol
1  
Th 09/08
Cerro URU
CA Cerro
7
Bahia BA
Bahia/BA
12  
First Leg
Bahia BA
Bahia/BA
12
Cerro URU
CA Cerro
7
Fr 10/08
CR Vasco da Gama
Vasco da Gama
14
LDU Quito
LDU Quito
4
First Leg
LDU Quito
LDU Quito
4
CR Vasco da Gama
Vasco da Gama
14
We 15/08
Club Nacional de Football
Nacional
2
Sol de America
Sol de América
4
First Leg
Sol de America
Sol de América
4
: 0
Club Nacional de Football
Nacional
2
Th 16/08
CD Temuco
Deportes Temuco
16
San Lorenzo
San Lorenzo
20
First Leg
San Lorenzo
San Lorenzo
20
CD Temuco
Deportes Temuco
16
Th 16/08
Millonarios
Millonarios
11
General Díaz
General Diaz
12
First Leg
General Díaz
General Diaz
12
Millonarios
Millonarios
11
Fr 17/08
Botafogo FR
Botafogo
15
Club Nacional
Nacional Asunción
5
First Leg
Club Nacional
Nacional Asunción
5
Botafogo FR
Botafogo
15
Fr 17/08
Colon Santa Fe
Colon Santa Fe
14
Sao Paulo SP
São Paulo/SP
4
First Leg
Sao Paulo SP
São Paulo/SP
 4
Colon Santa Fe
Colon Santa Fe
14
Fr 17/08
Defensor Sporting
Defensor Sp
9
Fluminense FC
Fluminense
10
First Leg
Fluminense FC
Fluminense
10
Defensor Sporting
Defensor Sp
9
Tu 20/02
Sport Rosario
Sport Rosario
16
: 0
Cerro URU
CA Cerro
7
Tu 06/03
San Jose BOL
CD San José
 4
El Nacional Quito
El Nacional
11
First Leg
El Nacional Quito
El Nacional
11
San Jose BOL
CD San José
4
We 07/03
Caracas FC
Caracas FC
Everton de Viña del Mar
Everton de Viña del Mar
First Leg
Everton de Viña del Mar
Everton de Viña del Mar
Caracas FC
Caracas FC
We 07/03
Colon Santa Fe
Colon Santa Fe
Zamora FC
Zamora FC
First Leg
Zamora FC
Zamora FC
Colon Santa Fe
Colon Santa Fe
We 07/03
Cerro URU
CA Cerro
7
Sport Rosario
Sport Rosario
16  
We 07/03
General Díaz
General Diaz
 12
Barcelona SC
Barcelona SC
6
First Leg
Barcelona SC
Barcelona SC
 6
: 0
General Díaz
General Diaz
12
Th 08/03
Sporting Cristal
Sport. Cristal
6
CA Lanús
Lanus
24
First Leg
CA Lanús
Lanus
24
Sporting Cristal
Sport. Cristal
6
Th 08/03
Deportivo Cuenca
Cuenca
 9
Sportivo Luqueño
Luqueno
10
First Leg
Sportivo Luqueño
Luqueno
10
Deportivo Cuenca
Cuenca
9
Th 08/03
Mineros Guyana
Mineros
Club Nacional
Nacional Asunción
First Leg
Club Nacional
Nacional Asunción
: 0
Mineros Guyana
Mineros
Th 08/03
Rampla Juniors
Rampla Juniors
6
UTC Cajamarca
UTC Cajamarca
11  
First Leg
UTC Cajamarca
UTC Cajamarca
11
Rampla Juniors
Rampla Juniors
6  
Fr 09/03
Sport Huancayo
Sport Huancayo
14
Union Espanola
Unión Española
8  
First Leg
Union Espanola
Unión Española
8
: 0
Sport Huancayo
Sport Huancayo
14  
Fr 09/03
América de Cali
America Cali
12
Defensa y Justicia
Defensa y J.
3
First Leg
Defensa y Justicia
Defensa y J.
3
América de Cali
America Cali
12
We 09/05
CD Guabirá
Guabira
9
LDU Quito
LDU Quito
4
First Leg
LDU Quito
LDU Quito
4
CD Guabirá
Guabira
9
We 09/05
Danubio FC
Danubio FC
8
Deportivo Cali
Deportivo Cali
9  
First Leg
Deportivo Cali
Deportivo Cali
9
Danubio FC
Danubio FC
8
We 09/05
Atlético Mineiro/MG
Atletico MG
6
: 0
San Lorenzo
San Lorenzo
20
First Leg
San Lorenzo
San Lorenzo
20
Atlético Mineiro/MG
Atletico MG
6
Th 10/05
CD Temuco
Deportes Temuco
Estudiantes FC
Estudiantes
First Leg
Estudiantes FC
Estudiantes
 
CD Temuco
Deportes Temuco
 
Th 10/05
Sao Paulo SP
São Paulo/SP
 4
CA Rosario Central
Rosario Central
19
First Leg
CA Rosario Central
Rosario Central
 19
: 0
Sao Paulo SP
São Paulo/SP
4  
Th 10/05
Botafogo FR
Botafogo
15
Audax Italiano
Audax Italiano
10
First Leg
Audax Italiano
Audax Italiano
10
Botafogo FR
Botafogo
15
Fr 11/05
Newell's Old Boys
Newell's
15
CA Tubarão
Atlético Tubarão
8
First Leg
CA Tubarão
Atlético Tubarão
8
Newell's Old Boys
Newell's
15
Fr 11/05
Boston River
Boston River
14
Jaguares de Córdoba
Jaguares COL
19  
First Leg
Jaguares de Córdoba
Jaguares COL
19
Boston River
Boston River
14
Fr 11/05
Independiente Medellín
Medellin
4
Sol de America
Sol de América
4
First Leg
Sol de America
Sol de América
4
Independiente Medellín
Medellin
4
Fr 11/05
Nacional Potosí
Nacional BOL
5
Fluminense FC
Fluminense
10
First Leg
Fluminense FC
Fluminense
10
Nacional Potosí
Nacional BOL
5  
Th 24/05
Bahia BA
Bahia/BA
12
Blooming
Blooming
8
First Leg
Blooming
Blooming
8
Bahia BA
Bahia/BA
12

Last Cup Winners


Welcome to the fastest soccer livescore service online. All scores are being updated automatically every few seconds.

Choose your favorite team by clicking on the star next to the team name.