Kubok Livescore & Live Stream


Sunday, May 26, 2019- --:--:-- ()



Matches are being loaded. Please wait.

We 22/05
We
Lokomotiv Moscow
Loko Moscow
3
Ural Sv.
FK Ural
11
We 15/05
FK Arsenal-Tula
Arsenal-Tula
6
Ural Sv.
FK Ural
11  
First Leg
Ural Sv.
FK Ural
 11
FK Arsenal-Tula
Arsenal-Tula
6  
We 15/05
FK Rostov
Rostov
7
Lokomotiv Moscow
Loko Moscow
3
First Leg
Lokomotiv Moscow
Loko Moscow
3
FK Rostov
Rostov
7
Su 24/02
FK Rostov
Rostov
7
FK Krasnodar
FK Krasnodar
2
First Leg
FK Krasnodar
FK Krasnodar
2
FK Rostov
Rostov
7
We 06/03
FK Arsenal-Tula
Arsenal-Tula
6
Gazovik Orenburg
Gazovik Orenb.
8
First Leg
Gazovik Orenburg
Gazovik Orenb.
8
FK Arsenal-Tula
Arsenal-Tula
6
We 06/03
FK Rubin Kazan'
Rubin Kazan'
 10
Lokomotiv Moscow
Loko Moscow
3
First Leg
Lokomotiv Moscow
Loko Moscow
3
FK Rubin Kazan'
Rubin Kazan'
10
Th 07/03
Ural Sv.
FK Ural
11
Spartak Moscow
Spartak Moscow
4
First Leg
Spartak Moscow
Spartak Moscow
4
Ural Sv.
FK Ural
11
Th 25/10
FK Rubin Kazan'
Rubin Kazan'
10
Dynamo Moscow
Dynamo Moscow
12
We 31/10
Gazovik Orenburg
Gazovik Orenb.
8
FK Tyumen
Tyumen
20
We 31/10
Ural Sv.
FK Ural
11
Volga Olimpiets NV
Volg Olimpiets
4  
We 31/10
Lokomotiv Moscow
Loko Moscow
 3
Metallurg-Yenisey
Metallurg-Yen.
16
We 31/10
Terek Groznyi
Terek Groznyi
9
FK Arsenal-Tula
Arsenal-Tula
6
Th 01/11
Krylia Sovetov Samara
Krylia Sovetov
13
FK Krasnodar
FK Krasnodar
2
Th 01/11
FK Rostov
Rostov
7
Zenit St Petersburg
Zenit
1
Th 01/11
Spartak Moscow
Spartak Moscow
4
Anzhi Makhachkala
Anzhi
15
Tu 25/09
Dinamo Barnaul
Dinamo Barnaul
Gazovik Orenburg
Gazovik Orenb.
Tu 25/09
FK Neftekhimik Nizhnekamsk
Neftekhimik
Ural Sv.
FK Ural
We 26/09
FK Sakhalin Sakhalinsk
Sakhalin
FK Arsenal-Tula
Arsenal-Tula
We 26/09
SKA-Energia
SKA-Energia
7
Terek Groznyi
Terek Groznyi
9
We 26/09
FK Syzran-2003
Syzran-2003
FK Rostov
Rostov
We 26/09
Luki-Energiya
Luki-Energiya
Metallurg-Yenisey
Metallurg-Yen.
We 26/09
Volgar-Gazprom
Volgar-Gazprom
Zenit St Petersburg
Zenit
We 26/09
Chernomorets N.
Chernomorets N
 
Spartak Moscow
Spartak Moscow
We 26/09
FK Khimki
Khimki
9
FK Rubin Kazan'
Rubin Kazan'
10  
We 26/09
Chayka FK Pesch
Chayka FK Pesch
Anzhi Makhachkala
Anzhi
We 26/09
Volga Olimpiets NV
Volg Olimpiets
4
FK Ufa
Ufa
14
We 26/09
Torpedo Moscow
Torpedo Moscow
Dynamo Moscow
Dynamo Moscow
We 26/09
Baltika Kaliningrad
Baltika
16
Lokomotiv Moscow
Loko Moscow
3
Th 27/09
FK Avangard Kursk
Avangard Kursk
8
FK Krasnodar
FK Krasnodar
2
Th 27/09
FK Spartak Tambov
Spartak Tambov
1
Krylia Sovetov Samara
Krylia Sovetov
13
We 10/10
FK Tyumen
Tyumen
20
CSKA Moscow
CSKA Moscow
5
We 22/08
Luch-Energiya
Luch-Energiya
13
SKA-Energia
SKA-Energia
7
We 22/08
FK Sakhalin Sakhalinsk
Sakhalin
Zenit Irkutsk
Zenit Irkutsk
We 22/08
Dinamo Barnaul
Dinamo Barnaul
Tom Tomsk
Tom Tomsk
We 22/08
FK Chelyabinsk
Chelyabinsk
 
Volga Olimpiets NV
Volg Olimpiets
We 22/08
FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo
Znamya
 
Baltika Kaliningrad
Baltika
We 22/08
FK Tyumen
Tyumen
20
Sibir Novosibirsk
Sibir
18
We 22/08
Volgar-Gazprom
Volgar-Gazprom
Fakel Voronezh
Fakel Voronezh
 
We 22/08
FK Syzran-2003
Syzran-2003
 
FK Rotor Volgograd
Rotor Volgograd
We 22/08
FK Neftekhimik Nizhnekamsk
Neftekhimik
Mordovia Saransk
Mordovia
We 22/08
Luki-Energiya
Luki-Energiya
Chertanovo Moscow
Chertanovo M.
We 22/08
FK Tekstilshchik Ivanovo
Tekstilshchik
FK Khimki
Khimki
We 22/08
Dynamo Bryansk
Dynamo Bryansk
FK Avangard Kursk
Avangard Kursk
We 22/08
FK Kaluga
Kaluga
FK Spartak Tambov
Spartak Tambov
 
We 22/08
Chernomorets N.
Chernomorets N
PFC Sochi
PFC Sochi
We 22/08
Chayka FK Pesch
Chayka FK Pesch
FK Torpedo Armavir
Torpedo Armavir
We 22/08
Torpedo Moscow
Torpedo Moscow
Shinnik Yaroslavl
Shinnik
Tu 31/07
FK Chita
Chita
Zenit Irkutsk
Zenit Irkutsk
Tu 31/07
Dinamo Barnaul
Dinamo Barnaul
FK Irtysh Omsk
Irtysh
 
Tu 07/08
FK Volga Ulyanovsk
Volga Ulyanovsk
FK Chelyabinsk
Chelyabinsk
Tu 07/08
FK Zenit St. Petersburg
Zenit
FK Neftekhimik Nizhnekamsk
Neftekhimik
Tu 07/08
FK Lada Tolyatti
Lada Tolyatti
FK Syzran-2003
Syzran-2003
Tu 07/08
Dynamo Bryansk
Dynamo Bryansk
FK Metallurg Lipetsk
Metallurg Lipetsk
Tu 07/08
Spartak Vladikavkaz
Spartak Vladikavkaz
Chayka FK Pesch
Chayka FK Pesch
Tu 07/08
Kvant Obninsk
Kvant Obninsk
FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo
Znamya
Tu 07/08
Volgar-Gazprom
Volgar-Gazprom
FK Mashuk-KMV Pyatigorsk
Mashuk-KMV
Tu 07/08
Luki-Energiya
Luki-Energiya
Zvezda SPb
Zvezda SPb
Tu 07/08
FK Tekstilshchik Ivanovo
Tekstilshchik
Zorkyi Krasnogorsk
Zorkyi Krasnogorsk
Tu 07/08
FK Zvezda Ryazan
Zvezda Ryazan
Torpedo Moscow
Torpedo Moscow
 
Tu 07/08
FK Dnepr Smolensk
Dnepr Smolensk
FK Kaluga
Kaluga
Tu 07/08
FK Druzhba Maikop
Druzhba
Chernomorets N.
Chernomorets N
Sa 11/08
FK Blagoveshchensk
FK Blagoveshchensk
FK Sakhalin Sakhalinsk
Sakhalin
Tu 24/07
FK Metallurg-Kuzbass Novokuznetsk
Metallurg Novokuznetsk
Dinamo Barnaul
Dinamo Barnaul
Mo 30/07
FK Chelyabinsk
Chelyabinsk
FK NoSta Novotroitsk
Nosta
Mo 30/07
Zvezda SPb
Zvezda SPb
FK Leningradets
FK Leningradets
Mo 30/07
Khimik Novomoskovsk
Khimik Novomoskovsk
Dynamo Bryansk
Dynamo Bryansk
Mo 30/07
FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo
Znamya
 
Strogino Moscow
Strogino M.
Mo 30/07
Zvezda Perm
Zvezda Perm
 
FK Zenit St. Petersburg
Zenit
Mo 30/07
FK Metallurg Lipetsk
Metallurg Lipetsk
FK Salyut Belgorod
Salyut Belgorod
Mo 30/07
Khimik-Avgust
Khimik-Avgust
 
FK Volga Ulyanovsk
Volga Ulyanovsk
Mo 30/07
Lada Dimitrovgrad
Lada Dimitrovgrad
FK Lada Tolyatti
Lada Tolyatti
Mo 30/07
Spartak Nalchik
Sp. Nalchik
Spartak Vladikavkaz
Spartak Vladikavkaz
Mo 30/07
Kvant Obninsk
Kvant Obninsk
FK Dolgie Prudy
Dolgie Prudy
 
Mo 30/07
Volgar-Gazprom
Volgar-Gazprom
Legion-Dynamo M.
Legion-Dynamo M.
Mo 30/07
FK Sokol Saratov
Sokol Saratov
FK Syzran-2003
Syzran-2003
Mo 30/07
FK Mashuk-KMV Pyatigorsk
Mashuk-KMV
Dynamo Stavropol
Dyn. Stavropol
Mo 30/07
FK Kaluga
Kaluga
FK Veles Moscow
FK Veles Moscow
Mo 30/07
KAMAZ N. Chelny
KAMAZ N.Ch.
 
FK Neftekhimik Nizhnekamsk
Neftekhimik
Mo 30/07
Luki-Energiya
Luki-Energiya
 
FK Pskov 747
Pskov 747
Mo 30/07
Chernomorets N.
Chernomorets N
Kuban Holding
Kuban Holding
Mo 30/07
Zorkyi Krasnogorsk
Zorkyi Krasnogorsk
FK Kolomna
Kolomna
Mo 30/07
Saturn
Saturn
FK Tekstilshchik Ivanovo
Tekstilshchik
Mo 30/07
FK Druzhba Maikop
Druzhba
FK Biolog Novokubansk
Biolog
Mo 30/07
Torpedo Moscow
Torpedo Moscow
Torpedo Vladimir
Torpedo Vlad.
Mo 30/07
Chayka FK Pesch
Chayka FK Pesch
SKA Rostov-na-Donu
SKA Rostov
Mo 30/07
FK Murom
FK Murom
FK Zvezda Ryazan
Zvezda Ryazan
Tu 31/07
Krasnyi-SGAFKST
Krasnyi-SGAFKST
FK Dnepr Smolensk
Dnepr Smolensk
Fr 20/07
FK Kolomna
Kolomna
FK Volga Tver
Volga Tver
Sa 21/07
Dynamo Stavropol
Dyn. Stavropol
FK Angusht Nazran
Angusht
Sa 21/07
FK Biolog Novokubansk
Biolog
Akad Rostov-on-Don
Akad Rostov-on-Don
Sa 21/07
Kuban Holding
Kuban Holding
Urozhay Krasnodar
Urozhay Krasnodar
Su 22/07
Avtofavorit Pskov
Avtofavorit Pskov
Luki-Energiya
Luki-Energiya
Su 22/07
Atom Novovoronezh
Atom Novovoronezh
FK Metallurg Lipetsk
Metallurg Lipetsk

Last Cup Winners


Welcome to the fastest soccer livescore service online. All scores are being updated automatically every few seconds.

Choose your favorite team by clicking on the star next to the team name.