Oberliga Hamburg Livescore & Live Stream


Monday, May 28, 2018- --:--:-- ()



Matches are being loaded. Please wait.

Fr 01/09
Barmbek-Uhlenhorst
Barmbek-Uhlen.
Concordia Hamburg
Concordia Hamburg
Fr 01/09
Hamburger SV III
Hamburger SV III
Curslack-Neuengamme
Curslack-Neuengamme
Fr 08/09
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
VfL Pinneberg
Pinneberg
Tu 19/09
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
TSV Sasel
TSV Sasel
Su 24/09
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
VfL Pinneberg
Pinneberg
Fr 29/09
Barmbek-Uhlenhorst
Barmbek-Uhlen.
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
Su 01/10
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
Türkiye Wilhelmsburg
Türkiye Wilhelmsburg
Fr 06/10
SC Condor 1956 Hamburg
Condor Hamburg
Barmbek-Uhlenhorst
Barmbek-Uhlen.
Fr 06/10
Hamburger SV III
Hamburger SV III
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
Su 08/10
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
Fr 13/10
Hamburger SV III
Hamburger SV III
SC Condor 1956 Hamburg
Condor Hamburg
Sa 14/10
VfL Pinneberg
Pinneberg
TSV Buchholz 08
Buchholz
Sa 14/10
Türkiye Wilhelmsburg
Türkiye Wilhelmsburg
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
Fr 20/10
SC Condor 1956 Hamburg
Condor Hamburg
FC Süderelbe
Suderelbe
Th 26/10
SV Rugenbergen
Rugenbergen
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
 
Fr 27/10
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
 
Curslack-Neuengamme
Curslack-Neuengamme
Fr 27/10
Hamburger SV III
Hamburger SV III
TuS Dassendorf
TuS Dassendorf
 
Su 29/10
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
TSV Buchholz 08
Buchholz
Su 29/10
Vorwärts-Wacker
Vorwärts-Wacker
Wedeler TSV
Wedeler TSV
Su 29/10
TSV Sasel
TSV Sasel
SC Condor 1956 Hamburg
Condor Hamburg
 
Tu 31/10
VfL Pinneberg
Pinneberg
Türkiye Wilhelmsburg
Türkiye Wilhelmsburg
Tu 31/10
Concordia Hamburg
Concordia Hamburg
TSV Sasel
TSV Sasel
 
Fr 03/11
SC Condor 1956 Hamburg
Condor Hamburg
 
SV Rugenbergen
Rugenbergen
Fr 03/11
Hamburger SV III
Hamburger SV III
FC Süderelbe
Suderelbe
Su 05/11
Barmbek-Uhlenhorst
Barmbek-Uhlen.
TSV Sasel
TSV Sasel
Sa 11/11
TuS Dassendorf
TuS Dassendorf
FC Süderelbe
Suderelbe
Sa 11/11
Curslack-Neuengamme
Curslack-Neuengamme
Concordia Hamburg
Concordia Hamburg
Su 12/11
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
TuS Osdorf
TuS Osdorf
Fr 17/11
SC Condor 1956 Hamburg
Condor Hamburg
Vorwärts-Wacker
Vorwärts-Wacker
Fr 17/11
TuS Osdorf
TuS Osdorf
Türkiye Wilhelmsburg
Türkiye Wilhelmsburg
Fr 24/11
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
Türkiye Wilhelmsburg
Türkiye Wilhelmsburg
Fr 24/11
TuS Osdorf
TuS Osdorf
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
 
Fr 01/12
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
Sa 02/12
Concordia Hamburg
Concordia Hamburg
Wedeler TSV
Wedeler TSV
Fr 09/02
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
Curslack-Neuengamme
Curslack-Neuengamme
Su 11/02
Barmbek-Uhlenhorst
Barmbek-Uhlen.
Türkiye Wilhelmsburg
Türkiye Wilhelmsburg
Fr 16/02
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
Concordia Hamburg
Concordia Hamburg
Fr 23/02
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
TSV Buchholz 08
Buchholz
Fr 23/02
Hamburger SV III
Hamburger SV III
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
Su 25/02
SC Condor 1956 Hamburg
Condor Hamburg
Concordia Hamburg
Concordia Hamburg
Tu 06/03
SC Condor 1956 Hamburg
Condor Hamburg
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
We 07/03
TSV Sasel
TSV Sasel
VfL Pinneberg
Pinneberg
Fr 09/03
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
TuS Osdorf
TuS Osdorf
Su 11/03
TSV Sasel
TSV Sasel
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
Tu 13/03
Hamburger SV III
Hamburger SV III
Concordia Hamburg
Concordia Hamburg
Su 18/03
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
Vorwärts-Wacker
Vorwärts-Wacker
Tu 20/03
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
FC Süderelbe
Suderelbe
 
Tu 20/03
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
SV Rugenbergen
Rugenbergen
Tu 20/03
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
Wedeler TSV
Wedeler TSV
Fr 23/03
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
 
SC Condor 1956 Hamburg
Condor Hamburg
Fr 23/03
Hamburger SV III
Hamburger SV III
Wedeler TSV
Wedeler TSV
Su 25/03
Barmbek-Uhlenhorst
Barmbek-Uhlen.
TuS Osdorf
TuS Osdorf
Su 25/03
SV Rugenbergen
Rugenbergen
: 0
Curslack-Neuengamme
Curslack-Neuengamme
Su 25/03
VfL Pinneberg
Pinneberg
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
Su 25/03
Vorwärts-Wacker
Vorwärts-Wacker
 
Türkiye Wilhelmsburg
Türkiye Wilhelmsburg
Th 29/03
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
Barmbek-Uhlenhorst
Barmbek-Uhlen.
Fr 30/03
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
 
Vorwärts-Wacker
Vorwärts-Wacker
Fr 30/03
Türkiye Wilhelmsburg
Türkiye Wilhelmsburg
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
Fr 30/03
Concordia Hamburg
Concordia Hamburg
SV Rugenbergen
Rugenbergen
Fr 30/03
TuS Osdorf
TuS Osdorf
Hamburger SV III
Hamburger SV III
Sa 31/03
Curslack-Neuengamme
Curslack-Neuengamme
VfL Pinneberg
Pinneberg
Mo 02/04
VfL Pinneberg
Pinneberg
FC Süderelbe
Suderelbe
Fr 06/04
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
Hamburger SV III
Hamburger SV III
Fr 06/04
FC Süderelbe
Suderelbe
TuS Osdorf
TuS Osdorf
Su 08/04
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
Tu 10/04
SV Rugenbergen
Rugenbergen
Vorwärts-Wacker
Vorwärts-Wacker
Tu 10/04
Türkiye Wilhelmsburg
Türkiye Wilhelmsburg
Hamburger SV III
Hamburger SV III
Tu 10/04
TuS Osdorf
TuS Osdorf
Wedeler TSV
Wedeler TSV
Fr 13/04
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
FC Süderelbe
Suderelbe
Fr 13/04
TuS Osdorf
TuS Osdorf
TSV Sasel
TSV Sasel
Su 15/04
SC Condor 1956 Hamburg
Condor Hamburg
Hamburger SV III
Hamburger SV III
Su 15/04
TuS Dassendorf
TuS Dassendorf
Barmbek-Uhlenhorst
Barmbek-Uhlen.
Tu 17/04
SV Rugenbergen
Rugenbergen
TSV Sasel
TSV Sasel
Tu 17/04
Türkiye Wilhelmsburg
Türkiye Wilhelmsburg
 
Wedeler TSV
Wedeler TSV
 
Fr 20/04
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
TSV Sasel
TSV Sasel
Fr 20/04
Hamburger SV III
Hamburger SV III
 
Barmbek-Uhlenhorst
Barmbek-Uhlen.
Su 22/04
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
Concordia Hamburg
Concordia Hamburg
 
Tu 24/04
SV Rugenbergen
Rugenbergen
: 0
Barmbek-Uhlenhorst
Barmbek-Uhlen.
Tu 24/04
Vorwärts-Wacker
Vorwärts-Wacker
VfL Pinneberg
Pinneberg
Fr 27/04
TuS Dassendorf
TuS Dassendorf
Hamburger SV III
Hamburger SV III
Fr 27/04
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
SV Rugenbergen
Rugenbergen
Fr 27/04
TuS Osdorf
TuS Osdorf
VfL Pinneberg
Pinneberg
Su 29/04
SC Condor 1956 Hamburg
Condor Hamburg
TSV Sasel
TSV Sasel
Su 29/04
Concordia Hamburg
Concordia Hamburg
Türkiye Wilhelmsburg
Türkiye Wilhelmsburg
We 02/05
VfL Pinneberg
Pinneberg
SV Rugenbergen
Rugenbergen
Fr 04/05
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
VfL Pinneberg
Pinneberg
Su 06/05
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
Wedeler TSV
Wedeler TSV
Tu 08/05
TSV Buchholz 08
Buchholz
Curslack-Neuengamme
Curslack-Neuengamme
Tu 08/05
TuS Dassendorf
TuS Dassendorf
SC Condor 1956 Hamburg
Condor Hamburg
Fr 11/05
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
Vorwärts-Wacker
Vorwärts-Wacker
Fr 11/05
Barmbek-Uhlenhorst
Barmbek-Uhlen.
SV Rugenbergen
Rugenbergen
 
Fr 11/05
TuS Osdorf
TuS Osdorf
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
Fr 11/05
FC Süderelbe
Suderelbe
TuS Dassendorf
TuS Dassendorf
Fr 11/05
Hamburger SV III
Hamburger SV III
 
TSV Sasel
TSV Sasel
 
Tu 15/05
SC Victoria Hamburg
Victoria Hamburg
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
We 16/05
TSV Buchholz 08
Buchholz
TSV Sasel
TSV Sasel
Fr 18/05
TuS Dassendorf
TuS Dassendorf
TuS Osdorf
TuS Osdorf
Sa 19/05
Türkiye Wilhelmsburg
Türkiye Wilhelmsburg
TSV Sasel
TSV Sasel
Fr 25/05
Fr
Curslack-Neuengamme
Curslack-Neuengamme
TSV Buchholz 08
Buchholz
Fr 25/05
Fr
Türkiye Wilhelmsburg
Türkiye Wilhelmsburg
TuS Osdorf
TuS Osdorf

Champions in past years

2018
1 Zimbabwe
2 SC Victoria Hamburg
3 Hamburger SV
4 Niendorfer TSV
5 SV Rugenbergen
2017
1 SC Condor 1956 Hamburg
2 SC Condor 1956 Hamburg
3 Altona 93
4 Altona 93
5 TSV Buchholz 08
2016
1 Zimbabwe
2 Barmbek-Uhlenhorst
3 SC Victoria Hamburg
4 FC Süderelbe
5 TSV Buchholz 08
2015
1 Zimbabwe
2 SC Victoria Hamburg
3 Barmbek-Uhlenhorst
4 VfL Pinneberg
5 Zimbabwe
2014
1 Zimbabwe
2 Zimbabwe
3 Altona 93
4 VfL Pinneberg
5 TSV Buchholz 08
2013
1 Zimbabwe
2 Altona 93
3 TSV Buchholz 08
4 Eintracht Norderstedt
5 SC Condor 1956 Hamburg
2012
1 SC Victoria Hamburg
2 Zimbabwe
3 Zimbabwe
4 Germ. Schnelsen
5 TSV Buchholz 08
2011
1 St. Pauli II
2 TSV Buchholz 08
3 Zimbabwe
4 SC Condor 1956 Hamburg
5 Altona 93
2010
1 SC Victoria Hamburg
2 TSV Buchholz 08
3 Altona 93
4 Zimbabwe
5 Niendorfer TSV
2009
1 SC Victoria Hamburg
2 Niendorfer TSV
3 Zimbabwe
4 TSV Buchholz 08
5 St. Pauli II

Welcome to the fastest soccer livescore service online. All scores are being updated automatically every few seconds.

Choose your favorite team by clicking on the star next to the team name.