Regionalliga Ost Livescore & Live Stream


Friday, April 19, 2019- --:--:-- ()



Matches are being loaded. Please wait.

Fr 12/10
FC Admira II
Admira II
SC ESV Parndorf 1919
Parndorf
Fr 12/10
SC Neusiedl
Neusiedl
 
ASK Ebreichsdorf
Ebreichsdorf
 
Fr 12/10
SV Schwechat
Schwechat
FC Mauerwerk
FC Mauerwerk
Fr 12/10
FCM Traiskirchen
FCM Traiskirchen
ASK-BSC Bruck/Leitha
ASK-BSC Bruck/Leitha
Sa 13/10
FC Stadlau
FC Stadlau
FC Marchfeld Mannsdorf
FC Marchfeld Mannsdorf
Fr 19/10
SC Neusiedl
Neusiedl
FCM Traiskirchen
FCM Traiskirchen
Fr 19/10
SKN St. Pölten II
St. Polten II
FC Admira II
Admira II
Fr 19/10
ASK-BSC Bruck/Leitha
ASK-BSC Bruck/Leitha
Leobendorf
Leobendorf
Fr 19/10
SV Schwechat
Schwechat
: 0
FC Stadlau
FC Stadlau
Fr 19/10
FC Marchfeld Mannsdorf
FC Marchfeld Mannsdorf
Wiener SK
Wiener SK
 
Fr 19/10
ASK Ebreichsdorf
Ebreichsdorf
SC ESV Parndorf 1919
Parndorf
Sa 20/10
Team Wiener Linien
Team Wiener Linien
SV Mattersburg II
Mattersburg II
 
Su 21/10
SK Rapid Wien II
Rapid Wien II
FC Mauerwerk
FC Mauerwerk
Th 25/10
SC ESV Parndorf 1919
Parndorf
 
SKN St. Pölten II
St. Polten II
Fr 26/10
Leobendorf
Leobendorf
SC Neusiedl
Neusiedl
Fr 26/10
FCM Traiskirchen
FCM Traiskirchen
ASK Ebreichsdorf
Ebreichsdorf
Fr 26/10
FC Mauerwerk
FC Mauerwerk
Team Wiener Linien
Team Wiener Linien
Fr 26/10
SV Mattersburg II
Mattersburg II
ASK-BSC Bruck/Leitha
ASK-BSC Bruck/Leitha
Fr 26/10
Wiener SK
Wiener SK
SV Schwechat
Schwechat
Sa 27/10
FC Stadlau
FC Stadlau
SK Rapid Wien II
Rapid Wien II
Su 28/10
FC Admira II
Admira II
FC Marchfeld Mannsdorf
FC Marchfeld Mannsdorf
We 31/10
ASK Ebreichsdorf
Ebreichsdorf
SKN St. Pölten II
St. Polten II
Fr 02/11
SK Rapid Wien II
Rapid Wien II
Wiener SK
Wiener SK
 
Fr 02/11
SC Neusiedl
Neusiedl
SV Mattersburg II
Mattersburg II
Fr 02/11
ASK-BSC Bruck/Leitha
ASK-BSC Bruck/Leitha
 
FC Mauerwerk
FC Mauerwerk
Fr 02/11
SV Schwechat
Schwechat
FC Admira II
Admira II
Fr 02/11
FCM Traiskirchen
FCM Traiskirchen
Leobendorf
Leobendorf
Sa 03/11
FC Marchfeld Mannsdorf
FC Marchfeld Mannsdorf
SC ESV Parndorf 1919
Parndorf
Sa 03/11
Team Wiener Linien
Team Wiener Linien
FC Stadlau
FC Stadlau
Tu 06/11
SV Mattersburg II
Mattersburg II
SK Rapid Wien II
Rapid Wien II
Fr 09/11
SC ESV Parndorf 1919
Parndorf
SV Schwechat
Schwechat
Fr 09/11
SV Mattersburg II
Mattersburg II
FCM Traiskirchen
FCM Traiskirchen
Fr 09/11
SKN St. Pölten II
St. Polten II
 
FC Marchfeld Mannsdorf
FC Marchfeld Mannsdorf
Fr 09/11
Wiener SK
Wiener SK
Team Wiener Linien
Team Wiener Linien
Fr 09/11
FC Mauerwerk
FC Mauerwerk
SC Neusiedl
Neusiedl
Sa 10/11
Leobendorf
Leobendorf
ASK Ebreichsdorf
Ebreichsdorf
Sa 10/11
FC Stadlau
FC Stadlau
ASK-BSC Bruck/Leitha
ASK-BSC Bruck/Leitha
Su 11/11
FC Admira II
Admira II
SK Rapid Wien II
Rapid Wien II
Fr 16/11
FC Admira II
Admira II
Team Wiener Linien
Team Wiener Linien
Fr 16/11
SV Mattersburg II
Mattersburg II
Leobendorf
Leobendorf
Fr 16/11
SKN St. Pölten II
St. Polten II
SV Schwechat
Schwechat
Fr 16/11
Wiener SK
Wiener SK
ASK-BSC Bruck/Leitha
ASK-BSC Bruck/Leitha
Fr 16/11
ASK Ebreichsdorf
Ebreichsdorf
FC Marchfeld Mannsdorf
FC Marchfeld Mannsdorf
Fr 16/11
FC Mauerwerk
FC Mauerwerk
FCM Traiskirchen
FCM Traiskirchen
Sa 17/11
FC Stadlau
FC Stadlau
SC Neusiedl
Neusiedl
Fr 08/03
SK Rapid Wien II
Rapid Wien II
SKN St. Pölten II
St. Polten II
Fr 08/03
SV Mattersburg II
Mattersburg II
ASK Ebreichsdorf
Ebreichsdorf
Fr 08/03
SC Neusiedl
Neusiedl
 
Wiener SK
Wiener SK
 
Fr 08/03
SV Schwechat
Schwechat
FC Marchfeld Mannsdorf
FC Marchfeld Mannsdorf
Fr 08/03
FCM Traiskirchen
FCM Traiskirchen
FC Stadlau
FC Stadlau
Sa 09/03
Leobendorf
Leobendorf
: 0
FC Mauerwerk
FC Mauerwerk
Sa 09/03
ASK-BSC Bruck/Leitha
ASK-BSC Bruck/Leitha
 
FC Admira II
Admira II
Fr 15/03
SC ESV Parndorf 1919
Parndorf
ASK-BSC Bruck/Leitha
ASK-BSC Bruck/Leitha
Fr 15/03
Wiener SK
Wiener SK
FCM Traiskirchen
FCM Traiskirchen
Fr 15/03
FC Marchfeld Mannsdorf
FC Marchfeld Mannsdorf
SK Rapid Wien II
Rapid Wien II
Fr 15/03
ASK Ebreichsdorf
Ebreichsdorf
SV Schwechat
Schwechat
Fr 15/03
FC Mauerwerk
FC Mauerwerk
SV Mattersburg II
Mattersburg II
Sa 16/03
FC Stadlau
FC Stadlau
Leobendorf
Leobendorf
Su 17/03
FC Admira II
Admira II
SC Neusiedl
Neusiedl
 
Tu 19/03
SKN St. Pölten II
St. Polten II
Team Wiener Linien
Team Wiener Linien
Fr 22/03
SC Neusiedl
Neusiedl
SC ESV Parndorf 1919
Parndorf
Fr 22/03
FCM Traiskirchen
FCM Traiskirchen
FC Admira II
Admira II
Fr 22/03
FC Mauerwerk
FC Mauerwerk
 
: 0
ASK Ebreichsdorf
Ebreichsdorf
Sa 23/03
FC Stadlau
FC Stadlau
SV Mattersburg II
Mattersburg II
Sa 23/03
Leobendorf
Leobendorf
Wiener SK
Wiener SK
 
Sa 23/03
Team Wiener Linien
Team Wiener Linien
FC Marchfeld Mannsdorf
FC Marchfeld Mannsdorf
Sa 23/03
ASK-BSC Bruck/Leitha
ASK-BSC Bruck/Leitha
SKN St. Pölten II
St. Polten II
Fr 29/03
SC ESV Parndorf 1919
Parndorf
FCM Traiskirchen
FCM Traiskirchen
Fr 29/03
SKN St. Pölten II
St. Polten II
SC Neusiedl
Neusiedl
Fr 29/03
Wiener SK
Wiener SK
SV Mattersburg II
Mattersburg II
Fr 29/03
SV Schwechat
Schwechat
Team Wiener Linien
Team Wiener Linien
Fr 29/03
FC Marchfeld Mannsdorf
FC Marchfeld Mannsdorf
ASK-BSC Bruck/Leitha
ASK-BSC Bruck/Leitha
Fr 29/03
ASK Ebreichsdorf
Ebreichsdorf
 
SK Rapid Wien II
Rapid Wien II
Sa 30/03
FC Stadlau
FC Stadlau
FC Mauerwerk
FC Mauerwerk
 
Su 31/03
FC Admira II
Admira II
: 0
Leobendorf
Leobendorf
Tu 02/04
SK Rapid Wien II
Rapid Wien II
 
SV Schwechat
Schwechat
Fr 05/04
SV Mattersburg II
Mattersburg II
FC Admira II
Admira II
Fr 05/04
SC Neusiedl
Neusiedl
FC Marchfeld Mannsdorf
FC Marchfeld Mannsdorf
Fr 05/04
ASK-BSC Bruck/Leitha
ASK-BSC Bruck/Leitha
SV Schwechat
Schwechat
 
Fr 05/04
FCM Traiskirchen
FCM Traiskirchen
SKN St. Pölten II
St. Polten II
 
Fr 05/04
FC Mauerwerk
FC Mauerwerk
Wiener SK
Wiener SK
Sa 06/04
FC Stadlau
FC Stadlau
ASK Ebreichsdorf
Ebreichsdorf
Sa 06/04
Team Wiener Linien
Team Wiener Linien
SK Rapid Wien II
Rapid Wien II
Sa 06/04
Leobendorf
Leobendorf
SC ESV Parndorf 1919
Parndorf
Fr 12/04
SC ESV Parndorf 1919
Parndorf
SV Mattersburg II
Mattersburg II
Fr 12/04
SK Rapid Wien II
Rapid Wien II
ASK-BSC Bruck/Leitha
ASK-BSC Bruck/Leitha
Fr 12/04
SKN St. Pölten II
St. Polten II
: 0
Leobendorf
Leobendorf
Fr 12/04
Wiener SK
Wiener SK
FC Stadlau
FC Stadlau
Fr 12/04
SV Schwechat
Schwechat
SC Neusiedl
Neusiedl
Fr 12/04
FC Marchfeld Mannsdorf
FC Marchfeld Mannsdorf
FCM Traiskirchen
FCM Traiskirchen
Fr 12/04
ASK Ebreichsdorf
Ebreichsdorf
Team Wiener Linien
Team Wiener Linien
Su 14/04
Su
FC Admira II
Admira II
FC Mauerwerk
FC Mauerwerk
Yesterday
Th
SC Neusiedl
Neusiedl
SK Rapid Wien II
Rapid Wien II
 
19:00
SV Mattersburg II
Mattersburg II
: -
SKN St. Pölten II
St. Polten II
19:00
ASK-BSC Bruck/Leitha
ASK-BSC Bruck/Leitha
: -
Team Wiener Linien
Team Wiener Linien
19:30
Wiener SK
Wiener SK
: -
ASK Ebreichsdorf
Ebreichsdorf
19:30
FCM Traiskirchen
FCM Traiskirchen
: -
SV Schwechat
Schwechat
19:30
FC Mauerwerk
FC Mauerwerk
: -
SC ESV Parndorf 1919
Parndorf
Sa 20/04
Sa
FC Stadlau
FC Stadlau
: -
FC Admira II
Admira II
Sa 20/04
Sa
Leobendorf
Leobendorf
: -
FC Marchfeld Mannsdorf
FC Marchfeld Mannsdorf

Welcome to the fastest soccer livescore service online. All scores are being updated automatically every few seconds.

Choose your favorite team by clicking on the star next to the team name.